Hakkimizda banner Can Yer Dosemeleri
Neden Biz ?
1. Deneyim

Alanında uzman ekiplerimiz ile yılların vermiş olduğu deneyim eşliğinde, yaşam alanlarınıza, hiç olmadığı kadar estetik ve kusursuz bir görünüm kazandırmak için her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz.

2. Çeşitlilik

Zemin kaplaması sektöründe her türlü ortama göre zemin çözümleri sunabilen nadir şirketlerden bir tanesiyiz.

3. Üretkenlik

Can Yer Döşemeleri olarak yılların vermiş olduğu deneyim eşliğinde, her türlü zeminde farklı estetik çözümler üreterek siz değerli müşterilerimizin yaşam alanlarına değer kattık ve katmaya devam edeceğiz.

4. Güvenilirlik

Başta İzmir olmak üzere Türkiye’nin bir çok ilinde sayısız referanslarımız ile sektörde adını duyurmuş bir firmayız. Bir çok üniversite, hastane, ofis, fabrika ve evlere hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz.

5. İstikrar

Kalite ve fiyat politikasından ödün vermeyen firmamız, bir çok kişi ve kurum tarafından önerilmektedir. Yaptığımız işlerin arkasında durarak, “projeniz, projemizdir” politikasıyla hareket ederek başarıyı sürdürmekteyiz.

6. Destek

Yapmış olduğumuz bütün zemin döşeme hizmetlerimizde, yaptığımız işin her zaman arkasında durduk ve durmaya devam ediyoruz. Firmamızdan kaynaklı bütün sorunlara çözümler ürettik.

“Yeniliklere açık durup değişmenin gücüyle yaşadık”

2000 yılından bugüne, ilk günkü heyecanla;

” Projeniz, projemizdir. “

Firmamız 2000 yılından beri CAN YER DÖŞEMELERİ İNŞ DEK İTH İHR LTD ŞTİ ticari ünvanıyla zemin sektöründe hizmet vermektedir. Dünyada kabul gören sağlıklı her yeni zemin malzemelerinin, müşterilerimize en kısa zamanda ulaştırılması gayretindeyiz.

Türkiye’de mevcut olmayan bir çok İTHAL ürünlerin ithalatını ve bayiliğini yapmaktayız.

Başarılı geçmişimizle Türkiye’nin önde gelen Zemin şirketleri arasında yer almakta ve zemin sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmekteyiz. Kurulduğumuz günden bu yana Zemin Sektörü’ne modern mimarinin gereklilikleri olan malzeme ve uygulama yöntemlerini sunarak, günden güne gücümüzü artırarak zemin sektöründeki uzman marka konumumuzu pekiştirmekteyiz.

CAN Yer Döşemeleri; firma yöneticileri ve teknik kadrosu insana, doğaya, mesleklerine saygılı, müşteri odaklı, etik ve temel kültürel değerlerimizi firma kültürü ile bütünleştirebilmiş, yenilikleri dünya ile aynı anda şirket yapısına adapte etmek kabiliyetine sahip, sürekli araştıran, geliştiren dizayn eden deneyimli bir yer döşemeleri şirketidir.

CAN Yer Döşemeleri; dinamik, tecrübeli teknik kadrosu ile her zaman koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, bugüne kadar bir çok önemli projeye imza atmıştır. Bu projeleri zamanında ve kusursuz olarak tamamlamanın onurunu ve gururunu taşımaktayız.

 

HEDEF VE İLKELER

Ticari ilişkilerimizde karşılıklı yarar sağlamak, iyi niyetli ve adil olmak temel prensiplerimizdir. Küresel etik ve ahlaki değerler kurum kültürümüzün bir parçasıdır.

 

Misyonumuz

Önceliğimiz kaliteli ve güvenilir ürünleri son kullanıcı ile buluşturmaktir.
Bu sebeple liyakat sahibi personel istihdamını gerçekleştirerek markamıza güç katmasını sağlamaktır.

Vizyonumuz

Tüm gücümüzü aldığımız vatan topraklarımızda ulusal ve uluslararası sürdürülebilir büyümeyi ön planda tutan, uzun vadeli hedeflerimizi hayata geçirmektir.

“İnsana Yatırım’’

Çalışanlarımıza temiz, sağlıklı ve güvenli çalışma koşulları sağlamak en mühim vazifemizdir. En büyük yatırım insandır, bu doğrultuda çalışanlarımızın sürekli olarak kendini geliştirmelerine, eğitilmelerine ve yönlendirilmelerine imkan sağlamak, moral ve motivasyonlarını daima yüksek tutmak temel ilkelerimiz arasındadır.