24 saat suya dayanıklı

Classen Türkiye Distribütörü Can Yer Döşemeleri

24 Saat Suya Dayanıklı Parke

  • Dökme, dökülme, su baskını artık sorun olmak zorunda değil. Classen’in suya dayanıklı laminat parkeleri 24 saat boyunca durgun suya dayanıklıdır. Zemin gibi küçük şeyler için endişelenmenize gerek yok, her şeyin kendi ritminde akmasına izin verin, önemli olana konsantre olun ve her şey sizin için iyi gidebilir.
  • Montaj sistemimiz yenilikçi Megaloc Aqua Protect çözümüne dayanmaktadır. Su girişine karşı etkili bir bariyer görevi görür. Oturma odanız veya mutfağınız için Megaloc Aqua Protect’i seçerken, tek bir şeyden emin olabilirsiniz: Suyun hiç bir şansı yok !
  • Her şey ekoloji ile ilgili, Ekoloji sadece bir moda değil, doğa ile uyumlu bir yaşam tarzıdır. Classen suya dayanıklı laminat parke, sağlıklı bir iç mekan iklimini garanti eden en yüksek standartları onaylayan Blue Angel sertifikasına sahiptir. ( Blue Angel, 1978’den beri çevre dostu ürün ve hizmetlerin standardı olmuştur.) Blue Angel, müşterilerimiz için ekoloji konusunda en yüksek kaliteyi bildiren bir sinyaldir. Formaldehit emisyonu, mevcut E1 standardından 10 kat daha düşüktür. Bizim için ekoloji sadece bir slogan değil. Uyguladığımız bir fikir. En son teknolojiyi çevreye özen göstererek birleştirdik, böylece kendinizi evinizde olabildiğince doğal hissedebilirsiniz.

Doğal Olarak Dirençli

  • Sınıflandırılmış su geçirmez laminat parkeler, sert direnç anlamına gelir. Yeni LLT çizilmez teknolojisi sayesinde, laminat parkelerimizin yüzeyi daha da dayanıklıdır ve uzun yıllar dayanacaktır. Güçlendirilmiş üst katman, aşınmaya ve mikro çizilmelere karşı olağanüstü direnç sağlar, bu da parkenin parlak / mat seviyesini yıllarca aynı kılar. Zeminler hakkında her şeyi biliyoruz, böylece yıllarca her katımıza sağlam bir adım atabilirsiniz.
  • Doğal bir direnç kaynağı ; Classen su geçirmez laminat parkeler yaratmanın ilham kaynağı doğal ahşaptı. Renk, desen ve doku, bu doğal malzemenin özelliklerini aynen yansıtır. Sadece karakterini değil, aynı zamanda dayanıklılığını ve direnişini de yansıtabildik.

Classen Suya Dayanıklı Parke Serileri

Alman malı Classen in suya dayanıklı laminat parkeler 4 farklı kategorisi bulunmaktadır. Her birinin kendine has bir tarzı ve yapısı var. 24 saate kadar suya dayanıklı parkelerin serilerini inceleyelim:

Ambience Serisi

ambiance

Impression Serisi

impression

Trend Serisi

trend

Vision Serisi

vision

Classen Ambience 4V Serisi

Zamansız olan her zaman modadır. Küçük siyah elbise, beyaz gömlek, ceket. Moda. Klasik. Zarafet. Bu, Ambience 4V serisidir. Her zaman iyi bir ses tonuyla. Her odaya mükemmel uyum sağlarken aynı zamanda bireysel karakterini benzersiz bir şekilde yansıtır. Eşsiz bir ruh hali yaratır, iç atmosferi vurgular ve mevcut renklere gelince – aslında bir renk cümbüşüdür. Ambience 4V serisinin gücü ve sırrı yalnızca senkronize bir yapı veya etkileyici dekorlar değil, her şeyden önce bir stil tanımıdır. Doğal olarak dirençli bir yapı oluşturmaya çalıştık. Suya dayanıklı parkeler arasında genelde açık tonlarda renklerin hakim olduğu seridir.

Classen Impression 4V Serisi

Zeminlere o kadar bariz bir şeymiş gibi davranırız ki, onlara dikkat etmeyi bırakırız. Bu yüzden onları yeniden keşfetmeye karar verdik. Bizim için bu, bilinen bölgelere bir tür yolculuktu, ancak farklı bakılması gereken bir yolculuktu. Bu yolculuğun sonucu, Impression 4V hattıdır. Detaylara ve bitişe gösterilen özen, zamanın geçişini durdurmak için eşzamanlı bir girişimle, sadece mat bir yüzeyde hafif ve hassas renklerle vurgulanarak, ayaklarımızın altında olanı yeniden keşfedin. Dikkat etmeye değer, her gün keşfetmeye değer. Onu keşfet!

Classen Vision 4V Serisi

Evimizin iç kısmının doğamızı yansıttığı söyleniyor. Bu yüzden belli bir vizyonumuz vardı. Sadece özgünlüğünü, zengin yapısını değil, aynı zamanda vahşiliğini ve ön görülemezliğini de yansıtacak bir iç mekan vizyonu. En iyi desenleri kendisi yaratır. Sıradan bir ahşap tahtaya bir göz atalım. Renk, tane düzeni, gölgeler, yapı – bunların hepsi onun gizli gücünün bir sunumudur. Bizim fikrimiz sadece ilham aramak değildi, tam eşzamanlılığa ulaşmak, orijinalliğini korumak ve karakterini sadakatle aktarmak için bir adım daha ileri gittik. Araştırmamızın meyvesi ve aynı zamanda doğanın getirdiği yüksek taleplere bir cevap, Vision 4V serisindeki ürünlerdir.

Classen Trend 4V Serisi

Her birimiz farklıyız. Her birimizin kendi tarzımız var. Moda kendimizi ifade etmemizi sağlar. Konfora odaklanıyoruz, ancak bazen karakterimizi de vurgulamak istiyoruz. Bunu neden evimizde, zeminlerimizle yapamayalım? Mümkün. Trend 4V serisinden zeminleri seçin. Bu gerçekten sadece senin zemin parçan olacak. Ayaklarınızın altında ne kadar şık şeylerin düzenlenebileceğini kendiniz görün. Tarza dönüşecek bir trend yarattık. İç mekanınızın tarzı.

Zemin dekorasyon çalışmalarında en çok tercih edilen ürünlerden biri olan laminat parke, Classen imzası ile çok daha özel bir yere sahip oluyor ve can yer döşemeleri olarak bizler de bu markayı tercih ediyoruz. Yaşam alanlarınıza değer katmak ve laminat parkenin sunduğu avantajlardan en iyi şekilde faydalanmak adına firmamız ile irtibat kurabilir ve randevu taleplerinizi hemen şimdi oluşturabilirsiniz.

Classen parke fiyatları konusunda şu an için en uygun rakamları sunuyor ve rekabet ortamını çok daha güçlü bir seviyeye taşıyoruz. Evlerinizde ya da ofislerinizde tercih edeceğiniz bu özel zemin çalışmaları için sizler de taleplerinizi iletebilir ve deneyim sahibi kadromuzdan hizmet alabilirsiniz.

Classen parke fiyatları araştırması yaptığınızda en uygun rakamların firmamız tarafından verildiğini sizler de net bir şekilde göreceksiniz. Parke çalışmalarında deneyim sahibi bir kadro ile hareket ediyor ve uzun yıllar boyu sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz bir ürün teslim ediyoruz. Hem estetik açıdan hem de maddi açıdan değer katmak ve daha güzel olana sahip olmak adına sizler de hamlelerinizi yapabilirsiniz.

Web sitemizde yer alan çalışma örnekleri ile birlikte en azından fikir sahibi olacak ve yaşam alanlarınız için tercihte bulunabileceksiniz. Uzun ömürlü kullanım ve estetik kaygı açısından sizleri de fazlasıyla tatmin edecek ve eminiz ki taleplerinize de en iyi şekilde yanıt verecektir. Classen parke bu sektördeki en iyi yapılanmalardan biri ve marka değeri taşıyan çalışmalarımız ile birlikte sizleri memnun etmeye devam ediyoruz.

Suya Dayanıklı Parke

Laminat parkenin bu kadar çok tercih edilmesindeki en önemli unsurlardan bir tanesi de neme ve suya karşı dayanıklı olmasıdır. Elbette yüksek nem ve ısı durumunda fiziksel olarak zarar görmesi muhtemel ancak hangi zemin çalışması yapılırsa yapılsın bunu tahmin etmek ve ön görmek tabii ki zor olmayacaktır.

Suya dayanıklı parke araştırması yaparsanız eğer parke üretiminde bu detayın bir adım öne taşındığını ve hatta en önemli hususlardan biri olduğunu sizler de kendi gözleriniz ile göreceksiniz. Daha önce de bahsettiğimiz gibi 3 farklı güçlü katman yapısına sahip bir dekorasyon ürünü ve bu da bu çalışmayı daha tercih edilir ve daha uzun ömürlü hale getiriyor.

Suya dayanıklı parke, belli nem durumunda işlevini yitirmiyor ve az önce de dile getirdiğimiz gibi herhangi bir şekilde fiziksel hasar söz konusu hale gelmiyor. Parke seçimlerinizi yaparken bu konuda da bilgi edinebilirsiniz ve zaten ilgili personel de tüm detayları an be an paylaşıyor olacaktır.

Suya dayanıklı parke, son dönemde en çok tercih edilen dekorasyon ürünlerinden biri ve bunu da fazlasıyla hak ettiğini düşünüyoruz. Uzun ömürlü bir kullanım ve fiyat performans kıyaslaması bakımından çok verimli bir çalışma olduğunu da bir kez daha hatırlatmak gerekiyor.

Suya dayanıklı parke, belli bir nem durumuna kadar fiziksel hasar görmüyor ve zaten az önce de dile getirdiğimiz gibi sırf bu yüzden daha fazla tercih edilen dekorasyon ürünlerinden bir tanesidir. Isı durumu için de aynı şey geçerlidir ve düşük ısılarda herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Parkelerin Kullanım Ömrü

Eğer bakımını düzgün ve sağlıklı bir şekilde yaparsanız uzun yıllar kullanım sağlayabilirsiniz. Laminat parke yapısına bağlı olarak bu süre 15 yıla kadar çıkmış durumda ve zaten kullanıcı yorumlarını incelediğinizde ne demek istediğimizi sizler de çok daha iyi anlamış olacaksınız.

Her zaman ifade ettiğimiz gibi fiyat performans bakımından suya dayanıklı parke, taleplerinizi fazlasıyla karşılayacak ve sizleri herhangi bir şekilde yarı yolda bırakmayacaktır. İncelemelerinizi hemen şimdi yapabilir ve yaşam alanlarınız için en uygun ürünün siparişini verebilirsiniz.

Yalnızca evlerinizde değil, eğer dilerseniz ofislerinizde de sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Zengin model ve renk yelpazesi ile birlikte estetik kaygıya da en iyi şekilde hitap ediyor ve doğrudan yanıt vermeyi başarıyor. Personelimiz ile görüşmelerinizi yaptığınızda bu konuda da sizlere en doğru şekilde yanıt verecek ve yaşam alanlarınızın ihtiyacı olan parke modelini ve doğru rengi de sizinle paylaşacaktır. Üstelik bu çalışma ile birlikte yine yaşam alanlarınızın rakamsal değeri de belli oranda artıyor ve bu da yine artı detaylardan bir tanesi olacaktır.

Uygun Ödeme Koşulları

İster peşin ister taksit… Ödemeyi dilediğiniz gibi yapabilirsiniz ve banka kartlarına 9 taksit imkanı da yine can yer döşemeleri ayrıcalığı ile sizlere sunuluyor. Uygun fiyatlar ve ödeme kolaylığı ile birlikte sektöre farklı bir soluk kazandırmış durumdayız. Henüz bizimle tanışmadıysanız ofislerimizi ziyaret edebilir ve dilediğiniz an web sitemizi detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Sizleri soru işaretlerinden kurtarmak ve taleplerinize daha hızlı bir şekilde yanıt vermek adına dijital dünyada da yer almaya karar verdik. Web sitemizi detaylı bir şekilde incelediğinizde ne demek istediğimizi daha iyi anlayacak ve bizimle aynı düşüncelere sahip olacaksınız. Rekabet halinde olduğumuz çok fazla firma var ve bu rekabet ortamını en iyi şekilde değerlendirmek istiyoruz. Sorularınıza yanıt vermek ve sizleri memnun edebilmek adına elimizden geleni yapıyor ve fikirlerinizi e önemsiyoruz.

Ödeme kolaylığı, hızlı iletişim, kaliteli ürünler ve garanti detayı ile birlikte buradayız ve sizler talep ettiğiniz sürece bu adreste yer almaya devam edeceğiz. Her geçen gün daha fazla insana ulaşıyor ve en uygun rakamlar ile birlikte beklentilerinize yanıt veriyoruz. Dilerseniz ofislerimizi de ziyaret edebilir ve merak ettiğiniz tüm sorulara sizler de kısa süre içerisinde yanıt alabilirsiniz. Her geçen gün biraz daha büyüyor ve daha fazla insana ulaşmayı başarıyoruz. Sizler de o insanlardan biri olabilir ve yaşam alanlarınıza çok daha zengin bir kimlik kazandırabilirsiniz. Detaylar için iletişim numaralarımızı kullanabilir ya da ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.