Heterojen Pvc Yer Döşemesi

Birkaç katmanın birbirine entegre edilmesi ve oluşturulan güçlü yapının piyasaya sürülmesi ile birlikte heterojen pvc zemin kaplama çalışmaları da çok daha popüler ve tercih edilir bir hal aldı. Kullanım ömrünün çok daha uzun olması ve bunun yanı sıra fiyatının çok daha uygun olması da bu çalışmayı daha tercih edilir hale getiren en önemli unsurlardan bazılarıdır.

Heterojen pvc zemin kaplama ile birlikte yaşam alanlarınızı daha dekoratif bir görünüme kavuşturabilirsiniz ve az önce de ifade ettiğimiz gibi bunun için yüksek rakamlar ödemenize de gerek yoktur. Bu alanda çalışma yapan firmalardan bir tanesiyiz ve dilediğiniz an sizler de galeri üzerinden incelemelerde bulunabilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.

Hem karo hem de plank formatında tercihte bulunabiliyorsunuz ve yaşam alanlarınıza göre personel kadrosu da bu konuda en iyi şekilde sizlere yardımcı olacak ve taleplerinize daha profesyonel bir şekilde yanıt verecektir.

Kompakt heterojen vinil, sınırsız tasarım olanakları için basılı malzemeden oluşan bir katman da dahil olmak üzere bir kaç katmandan oluşan bir zemin kaplamasıdır. Hem karo hem de plank formatında mevcut olan heterojen vinil zeminler, ticari ve konut kullanımı için yaratıcı çözümler ve özellikle hastanelerdeki ve okullardaki yoğun trafiğe maruz kalan alanlar için yüksek dayanıklılık sunar. Tarkett heterojen vinil zeminleri, aşırı dayanıklılık ve kolay bakım için patentli yüzey koruma özelliği olan TopClean XP yüzel korumasına sahiptir. Akustik ve kaymayı önleyen versiyonları da mevcuttur.

Her ürün kendi içerisinde bir çok renk çeşidine sahip.