Classen Ambiance Serisi Laminat Parke

Zamansız olan her zaman modadır. Küçük siyah elbise, beyaz gömlek, ceket. Moda. Klasik. Zarafet. Bu, Ambience 4V serisidir. Her zaman iyi bir ses tonuyla. Her odaya mükemmel uyum sağlarken aynı zamanda bireysel karakterini benzersiz bir şekilde yansıtır. Eşsiz bir ruh hali yaratır, iç atmosferi vurgular ve mevcut renklere gelince – aslında bir renk cümbüşüdür. Ambience 4V serisinin gücü ve sırrı yalnızca senkronize bir yapı veya etkileyici dekorlar değil, her şeyden önce bir stil tanımıdır. Doğal olarak dirençli bir yapı oluşturmaya çalıştık. Suya dayanıklı parkeler arasında genelde açık tonlarda renklerin hakim olduğu seridir.

24 Saat Suya Dayanıklı Parke

  • Dökme, dökülme, su baskını artık sorun olmak zorunda değil. Classen’in suya dayanıklı laminat parkeleri 24 saat boyunca durgun suya dayanıklıdır. Zemin gibi küçük şeyler için endişelenmenize gerek yok, her şeyin kendi ritminde akmasına izin verin, önemli olana konsantre olun ve her şey sizin için iyi gidebilir.
  • Montaj sistemimiz yenilikçi Megaloc Aqua Protect çözümüne dayanmaktadır. Su girişine karşı etkili bir bariyer görevi görür. Oturma odanız veya mutfağınız için Megaloc Aqua Protect’i seçerken, tek bir şeyden emin olabilirsiniz: Suyun hiç bir şansı yok !
  • Her şey ekoloji ile ilgili, Ekoloji sadece bir moda değil, doğa ile uyumlu bir yaşam tarzıdır. Classen suya dayanıklı laminat parke, sağlıklı bir iç mekan iklimini garanti eden en yüksek standartları onaylayan Blue Angel sertifikasına sahiptir. ( Blue Angel, 1978’den beri çevre dostu ürün ve hizmetlerin standardı olmuştur.) Blue Angel, müşterilerimiz için ekoloji konusunda en yüksek kaliteyi bildiren bir sinyaldir. Formaldehit emisyonu, mevcut E1 standardından 10 kat daha düşüktür. Bizim için ekoloji sadece bir slogan değil. Uyguladığımız bir fikir. En son teknolojiyi çevreye özen göstererek birleştirdik, böylece kendinizi evinizde olabildiğince doğal hissedebilirsiniz.

Doğal Olarak Dirençli

  • Sınıflandırılmış su geçirmez laminat parkeler, sert direnç anlamına gelir. Yeni LLT çizilmez teknolojisi sayesinde, laminat parkelerimizin yüzeyi daha da dayanıklıdır ve uzun yıllar dayanacaktır. Güçlendirilmiş üst katman, aşınmaya ve mikro çizilmelere karşı olağanüstü direnç sağlar, bu da parkenin parlak / mat seviyesini yıllarca aynı kılar. Zeminler hakkında her şeyi biliyoruz, böylece yıllarca her katımıza sağlam bir adım atabilirsiniz.
  • Doğal bir direnç kaynağı ; Classen su geçirmez laminat parkeler yaratmanın ilham kaynağı doğal ahşaptı. Renk, desen ve doku, bu doğal malzemenin özelliklerini aynen yansıtır. Sadece karakterini değil, aynı zamanda dayanıklılığını ve direnişini de yansıtabildik.