Hayal gücü sınır tanımayan çocuklar, gelişme dönemleri süresince kendilerine gerçek ötesi bir dünya kurarlar ve bu dünyanın başrolü için çoğu zaman bir ya da birkaç ilham verici karakter seçerler. Bu karakterler ise çoğu zaman bir çizgi film figürü olarak karşımıza çıkar.

Bulundukları yerden dünyayı bambaşka gözlerle gören çocuklar için bu karakterler, kendileriyle özdeşleşen rol modeller ya da dost olan sevimli arkadaşlardır. Kendisine yakın hissettiği çizgi film karakterine derin bir sempati duyan çocuklar için, oynadıkları oyunlar dahi onların yerinde olduğu fikriyle besleyerek daha eğlenceli bir hal alır. Bunun nedeni, çocukların bu karakterleri çoğu zaman televizyon ile tanıması ve kafasında bir kavram karşılığı ile oturtmasıdır. Örneğin Superman, özel güçlere sahiptir ve her zaman kötü niyetli düşmanların karşısında yer alır; dolayısıyla iyi bir kahramanı temsil eder. Tom ve Jerry ise sürekli atışan fakat aslında birbiri olmadan yapamayan bir ikilidir ve ilişkileri, acısıyla tatlısıyla devam eden sürekli bir arkadaşlığı temsil eder. Bu nedenle, çocuklar oyun oynarken, “Haydi ikimiz de kahraman olalım!” demek yerine, sen Batman ol ben de Superman gibi bir yaklaşım içerisindedir; çünkü bu karakterlerin ne anlam ifade ettikleri aslında çoktan kafalarında oturmuştur.

Temasında; kötülüklere karşı gelen iyi niyetli kahramanlıklar, didişmelere rağmen süren dostluklar, aile kavramı içinde yaşanan eğlenceli olaylar ve sonu iyi biten heyecanlı maceralar bulunan bu çizgi filmler televizyonda, alışverişte, başta oyuncak ve giyim sektörü olmak üzere, sık sık karşımıza çıkmaktadır.

Duvar Kağıdı Fiyatları

Duvar kağıdı fiyatları metrekare ve uygulama yapılacak yüzey ile ilgili farklılıklar göstereceği için müşteri yetkilimiz ile görüşmeniz daha sağlıklı olacaktır. Duvar kağıdı fiyatları ile ilgili detaylı bilgi için lütfen 0 232 700 02 26 numaralı telefondan iletişime geçiniz.

Duvar kağıdı modelleri, doğallığı ve sadeliği bir arada sunarken, alışılagelmişin aslında düşünülenden ne kadar da sıra dışı olabileceğini fısıldıyor bizlere. Çok az sayıda tasarımlar güzel, cesur, çekici ve renkli bir duvar kağıdı yaratabilir. Eğer siz de taze, modern ve heyecanlı ortamlar yaratmak için böyle bir duvar kağıdı arıyorsanız diğer duvar kağıtlarımıza göz atabilirsiniz. Duvar kağıtlarının canlı örneklerini görüp deneyimlemek ve dokusunu hissetmek çok önemlidir. Duvar kağıdının dokusunu hissedince karar vermeniz çok daha rahat olacaktır. Duvar kağıdı çeşitlerini görmek için İzmir / Konak / Gıda Çarşısında bulunan showroom a gelebilirsiniz. Showroom adresimiz için linke tıklayınız. Haritada yerimiz.

Her duvar kağıdının fiyatları farklıdır. Ürünlerin cinsine ve uygulama yapılacak yüzeye bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Daha hızlı cevap almak için web sitemizdeki Whatsapp logosuna tıklayarak bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel ekibimiz ile kaliteli işçilik yapmaktayız. Kusursuz bir duvar kağıdı deneyimi için ekibimiz ile çalışabilirsiniz. Ya da isterseniz sadece duvar kağıtlarını satın alıp kendiniz de uygulama yapabilirsiniz. Can Yer Döşemeleri olarak duvar kağıdı uygulamasının profesyonel ekipler tarafından yapılmasını önermekteyiz. Aksi halde zamanla soyulmalara sebebiyet verebilir. Duvar kağıdı fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilrsiniz.