Classen Vision Serisi Laminat Parke

Evimizin iç kısmının doğamızı yansıttığı söyleniyor. Bu yüzden belli bir vizyonumuz vardı. Sadece özgünlüğünü, zengin yapısını değil, aynı zamanda vahşiliğini ve ön görülemezliğini de yansıtacak bir iç mekan vizyonu. En iyi desenleri kendisi yaratır. Sıradan bir ahşap tahtaya bir göz atalım. Renk, tane düzeni, gölgeler, yapı – bunların hepsi onun gizli gücünün bir sunumudur. Bizim fikrimiz sadece ilham aramak değildi, tam eşzamanlılığa ulaşmak, orijinalliğini korumak ve karakterini sadakatle aktarmak için bir adım daha ileri gittik. Araştırmamızın meyvesi ve aynı zamanda doğanın getirdiği yüksek taleplere bir cevap, Vision 4V serisindeki ürünlerdir.

24 Saat Suya Dayanıklı Parke

  • Dökme, dökülme, su baskını artık sorun olmak zorunda değil. Classen’in suya dayanıklı laminat parkeleri 24 saat boyunca durgun suya dayanıklıdır. Zemin gibi küçük şeyler için endişelenmenize gerek yok, her şeyin kendi ritminde akmasına izin verin, önemli olana konsantre olun ve her şey sizin için iyi gidebilir.
  • Montaj sistemimiz yenilikçi Megaloc Aqua Protect çözümüne dayanmaktadır. Su girişine karşı etkili bir bariyer görevi görür. Oturma odanız veya mutfağınız için Megaloc Aqua Protect’i seçerken, tek bir şeyden emin olabilirsiniz: Suyun hiç bir şansı yok !
  • Her şey ekoloji ile ilgili, Ekoloji sadece bir moda değil, doğa ile uyumlu bir yaşam tarzıdır. Classen suya dayanıklı laminat parke, sağlıklı bir iç mekan iklimini garanti eden en yüksek standartları onaylayan Blue Angel sertifikasına sahiptir. ( Blue Angel, 1978’den beri çevre dostu ürün ve hizmetlerin standardı olmuştur.) Blue Angel, müşterilerimiz için ekoloji konusunda en yüksek kaliteyi bildiren bir sinyaldir. Formaldehit emisyonu, mevcut E1 standardından 10 kat daha düşüktür. Bizim için ekoloji sadece bir slogan değil. Uyguladığımız bir fikir. En son teknolojiyi çevreye özen göstererek birleştirdik, böylece kendinizi evinizde olabildiğince doğal hissedebilirsiniz.

Doğal Olarak Dirençli

  • Sınıflandırılmış su geçirmez laminat parkeler, sert direnç anlamına gelir. Yeni LLT çizilmez teknolojisi sayesinde, laminat parkelerimizin yüzeyi daha da dayanıklıdır ve uzun yıllar dayanacaktır. Güçlendirilmiş üst katman, aşınmaya ve mikro çizilmelere karşı olağanüstü direnç sağlar, bu da parkenin parlak / mat seviyesini yıllarca aynı kılar. Zeminler hakkında her şeyi biliyoruz, böylece yıllarca her katımıza sağlam bir adım atabilirsiniz.
  • Doğal bir direnç kaynağı ; Classen su geçirmez laminat parkeler yaratmanın ilham kaynağı doğal ahşaptı. Renk, desen ve doku, bu doğal malzemenin özelliklerini aynen yansıtır. Sadece karakterini değil, aynı zamanda dayanıklılığını ve direnişini de yansıtabildik.