Alfa Serisi

Alfa 3709 Serisi Duvar Kagitlari

Amazon Poster

a304 amazon poster

Anka Duvar Kağıdı

1603 anka duvar kagidi

Beta Serisi

1111 beta duvar kagidi

Indigo Serisi

4708 indigo duvar kagitlari

Kalınka Serisi

5807 kalinka duvar kagitlari

Çocuk Odası

8925 cocuk odasi duvar kagitlari

Çocuk Odası Poster Duvar Kağıtları

WB2079 batman wallpaper

Moneta Poster

Moneta M 1047

Rumi Duvar Kağıtları

Rumi 6808 4

Seven Duvar Kağıtları

seven duvar kagitlari 7813

Signature Duvar Kağıtları

signature duvar kagitlari 1012

Tropicano Duvar Kağıtları

tropicano duvar kagitlari 9905

Duvar Kağıdı Nedir?

Duvar boyası ya da badana yerine tercih edilebilecek daha kolay bir uygulama biçimi olmasının yanı sıra dekorasyon çalışmaları konusunda da yine kullanıcıları tatmin edecek olan özel bir duvar çalışması olarak da tanım yapmak mümkündür. Duvar kağıdı, yeni dönem ile birlikte sadece evlerimize değil, aynı zamanda ofislerimizde de dikkat çekici bir görünüm yaratmayı başarıyor.

Fiyatının uygun, kullanım ömrünün uzun olması da bu çalışmaları daha tercih edilir ve daha popüler hale getiriyor diyebiliriz. Üstelik renk skalası ile birlikte model skalası konusunda da bir adım öne taşınıyor ve dikkat çekici bir hal alıyor.

Sizler de daha uygun fiyatlı yani ekonomik bir dekorasyon çalışmasına ihtiyaç duyuyorsanız eğer duvarlarınızdan başlayabilirsiniz. Duvar kağıdı detayı ile birlikte yaşam alanlarınızın değerini arttırmak mümkün ve an itibarıyla bu konuda hizmet veren firmamızdan da yardım alabilirsiniz.

Galeri bölümüne göz atacak olursanız eğer yelpazenin ne karda geniş olduğunu sizler de yine kendi gözleriniz ile görüyor olacaksınız. Üstelik her bütçeye hitap eden duvar kağıdı modelleri ile birlikte taleplerinize rakamsal olarak da yanıt vermeye özen gösteriyor ve bu konuda da en az sizler kadar hassasiyet gösteriyoruz.

Duvar Kağıdı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Duvar kağıdı uygulaması yaparken dikkat etmemiz gereken birçok farklı husus var ve zeminin türü de bu konudaki en önemli ayrıntılardan bir tanesidir. Uygulanacak duvarın düz ve pürüzsüz olması, uygulamayı çok daha profesyonel ve çok daha kolay hale getirecektir ve bu konuda bir uzmandan yardım almanız sizler için de daha doğru ve daha sağlıklı bir tercih olacaktır.

Duvar kağıdı uygulamalarında dikkat edilmesi gereken en önemli ayrıntılardan bir tanesi de terazi kullanımıdır. Eğer bir eğiklik durumu varsa bu eğikliğin yine terazi ile tespit edilip bu doğrultuda uygulanması gerekiyor. Aksi takdirde şerit halinde çekilen duvar kağıtları kötü ve estetik dışı bir görüntü yaratacak ve bu da dekorasyon çalışmalarına büyük ölçüde zarar verecektir.

Duvar Kağıdı Fiyatları

Net bir rakam vermek tabii ki mümkün değil çünkü duvar boyutuna ve uygulanacak duvar kağıdına bağlı olarak fiyatlar da haliyle değişiklik gösteriyor ancak özet geçecek olursak gerçekten ekonomik bir uygulama olduğunu belirtmek gerekiyor ve her bütçeye hitap eden dekorasyon ürünlerinden bir tanesi olduğunu da unutmamak gerekiyor.

Galerimizde yer alan modelleri inceleyebilir ve fiyatlar hakkında da yine personel kadromuzdan yardım alabilirsiniz. Duvar kağıdı çalışmaları şerit halinde olabileceği gibi bir duvarı boydan boya kaplayan çalışmalar şeklinde de karşımıza çıkıyor ve bu da dekorasyon çalışmalarını çok daha öz verili ve çok daha profesyonel hale getiriyor.

Duvar Kağıdı temizliği Nasıl Yapılır?

Duvar kağıdı hassas bir yapıya sahiptir ve temizlik ve bakım çalışmalarında da bu hassasiyeti göz önünde bulundurmak gerekiyor. Temizlik işlemlerinde sizler de hafif nemli bir bez kullanabilirsiniz ve duvar kağıdının üzerinden bu bez ile geçmeniz yeterli olacaktır. Zaten çok fazla toz tutan ya da kısa vadede kir barındıran bir uygulama değil ve bu da temizlik işlemlerini daha hızlı ve kolay bir hale getiriyor.

Sizler de düzenli olarak temizlik ve bakım yaptığınız takdirde bu ürünlerin kullanım ömrünü de uzatmış olacaksınız. Bu arada kaliteli bir ürün tercih ettiğiniz takdirde 5 ila 10 yıla kadar kullanım mümkün olacaktır ve bu da gayet ideal bir süre olarak karşımıza çıkıyor.

Hafif nemli ya da kuru bir bez işinizi görecektir. Su ile temas durumunda duvar kağıtları zarar görebilir, bu yüzden kuru bez ile üzerinden geçmeniz kesinlikle tavsiye edilen temizleme çalışması olacaktır. Duvar kağıdı kullanımında uzun ömür detayı da bir adım öne taşınıyor ve bu konuda da gerekli uyarılar yapılıyor.

Doğru kullanım neticesinde sizler de daha uzun ömürlü bir kullanıma imza atabilir ve ödediğiniz rakamların karşılığını en iyi şekilde alabilirsiniz. yeni dönemde en çok tercih edilen dekorasyon ürünlerinden biri olduğunu da unutmamak gerekiyor. İncelemelerinizi yaptığınızda yaşam alanlarını ne karda renkli ve dikkat çekici bir seviyeye taşıdığını sizler de net bir şekilde fark ediyor olacaksınız.

Duvar Kağıdı Hangi Yüzeylere Uygulanmaz?

Ahşap, sıvı tutan ve seramik zeminlere ne yazık ki duvar kağıdı uygulaması yapılamıyor. bu tür bir yüzey için farklı çalışmalardan faydalanabilirsiniz ancak duvar kağıdı tercihi için ne yazık ki uygun zeminler değildir. Zaten yapıştırmaya kalksanız dahi eminler duvar kağıdını tutmayacak ve kısa süre içerisinde atacaktır.

Dekorasyon Çalışmalarında Duvar Kağıdının Yeri

Özellikle çocuk odaları için harika bir dekorasyon çalışması olacağını düşünüyoruz. Galerimize göz atarsanız eğer çocukların ilgisini çekecek çizgi film karakterlerinin yer aldığı çok sayıda duvar kağıdı modeli olduğunu sizler de net bir şekilde göreceksiniz. Her geçen gün model yelpazesi biraz daha genişliyor ve bu da kullanım alanlarını belli ölçüde artırıyor. Duvar boyamak ya da komple bir değişiklik yapmak yerine sizler de en ucuz yöntem olan duvar kağıdı çalışmalarını tercih edebilirsiniz.

Yalnızca çocuk odalarında değil, aynı zamanda ebeveyn odalarında da çok fazla tercih ediliyor ve uygun modellere de daha kısa süre içerisinde erişim sağlamış olacaksınız. Çok sayıda duvar kağıdı modeli mevcut ve incelemelerinizi yaparsanız eğer ne demek istediğimizi daha iyi almayacaksınız.

Duvar Kağıdını Modern Görünüm ve Uzun Süreli Kullanım

Daha dekoratif ve daha modern bir görüntü elde etmek adına çok fazla masraf yapmak istemiyorsanız eğer sizler de duvar kağıdı tercihinde bulunabilirsiniz. Yeni dönem ile birlikte daha modern çizgilere sahip olan bu ürünler sayesinde yaşam alanlarınızı ve eğer dilerseniz ofislerinizi de daha şık bir hale taşıyabilirsiniz.

Az önce de ifade ettiğimiz gibi temizlik ve bakım konusunda hassasiyet gösterdiğiniz takdirde 5 ila 10 yıla kadar bir kullanım ömrü detayı karşımıza çıkıyor. Fiyat performans araştırması yaparsanız eğer mükemmel bir fırsat olarak karşınıza çıkıyor olacaktır.

Duvar Kağıdının Özellikleri

  • Isı ve aynı zamanda ses izolasyonu konusunda özel bir içeriğe sahiptir ve bu sayede yaşam alanlarınızı hem ısı hem de ses yalıtımı bazında bir adım öne taşıyor. Her ne karda basit bir ürün gibi görünse de sağladığı fayda inanılmaz bir seviyeye ulaşıyor ve zaten kullanıcı yorumlarını incelerseniz bu gerçeği sizler de daha net bir şekilde fark ediyor olacaksınız.
  • Döşemesi yapılan mekana canlılık ve aynı zamanda renk katar. Estetik açıdan daha özel bir alan yaratmak ve bu alanın motivasyon konusunda katkı sağlamasını istiyorsanız eğer sizler de duvar kağıdı tercihleriniz için personelimize başvurabilir ve en iyi şekilde yardım alabilirsiniz.
  • Zengin doku, model ve renk seçenekleri ile de bu alanlara büyük bir fark katıyor ve estetik açıdan bir üst seviyeye taşımak istediğiniz yaşam alanlarınız da yine bu detay ile birlikte daha farklı bir görünüme kavuşacaktır. Yeni dönemde duvar kağıtlarının çok daha fazla tercih edilmesinin altında yatan en önemli nedenlerden bir tanesi de kesinlikle budur.
  • Kolay uygulanır ve değiştirme işlemlerine de herhangi bir sorun yaşamazsınız. Yani duvar kağıtlarını yenilemek istediğinizde büyük bir işçilik ya da zaman kaybı gibi bir durum da asla ve asla söz konusu olmayacaktır.
  • Hijyenik olmasının yanı sıra az önce de dile getirdiğimiz gibi kullanım ve bakım kolaylığı da sağlıyor. Haftada bir kez hafif nemli bir bez ile üzerinden geçmeniz ve tozunu almanız yeterli olacaktır. Bakım esnasında ıslak bez kullanmamaya dikkat edin, aksi takdir duvar kağıdı kabaracak ve dışarıdan bakıldığında da kötü ve hoş olmayan bir görüntü sunacaktır.

Duvar Kağıtları Fiyatları

Duvar kağıtları fiyatları metrekare ve uygulama yapılacak yüzey ile ilgili farklılıklar göstereceği için müşteri yetkilimiz ile görüşmeniz daha sağlıklı olacaktır. Yüzlerce çeşit Duvar kağıdı fiyatları ile ilgili detaylı bilgi için lütfen 0 232 700 02 26 numaralı telefondan iletişime geçiniz.

Duvar kağıdı modelleri, doğallığı ve sadeliği bir arada sunarken, alışılagelmişin aslında düşünülenden ne kadar da sıra dışı olabileceğini fısıldıyor bizlere. Çok az sayıda tasarımlar güzel, cesur, çekici ve renkli bir duvar kağıdı yaratabilir. Eğer siz de taze, modern ve heyecanlı ortamlar yaratmak için böyle bir duvar kağıdı arıyorsanız diğer duvar kağıtlarımıza göz atabilirsiniz. Duvar kağıtlarının canlı örneklerini görüp deneyimlemek ve dokusunu hissetmek çok önemlidir. Duvar kağıdının dokusunu hissedince karar vermeniz çok daha rahat olacaktır. Duvar kağıdı çeşitlerini görmek için İzmir / Konak / Gıda Çarşısında bulunan showroom a gelebilirsiniz. Showroom adresimiz için linke tıklayınız. Haritada yerimiz.

Her duvar kağıdının fiyatları farklıdır. Ürünlerin cinsine ve uygulama yapılacak yüzeye bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Daha hızlı cevap almak için web sitemizdeki Whatsapp logosuna tıklayarak bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel ekibimiz ile kaliteli işçilik yapmaktayız. Kusursuz bir duvar kağıdı deneyimi için ekibimiz ile çalışabilirsiniz. Ya da isterseniz sadece duvar kağıtlarını satın alıp kendiniz de uygulama yapabilirsiniz. Can Yer Döşemeleri olarak duvar kağıdı uygulamasının profesyonel ekipler tarafından yapılmasını önermekteyiz. Aksi halde zamanla soyulmalara sebebiyet verebilir. Duvar kağıdı fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilrsiniz.

Rakamlar, boyu, model ve markaya bağlı olarak elbette değişiklik gösterecektir. Ölçü bazında da bu değişiklik mümkün ve bunun için ölçüleri aldıktan sonra fiyat araştırması yapmanız kesinlikle daha sağlıklı olacaktır. duvar kağıdı fiyatları araştırması yaparken en ucuzu tercih etmek yerine kaliteyi daha uygun fiyata satan firmaları tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

Sırf fiyatı uygun diye satın alacağınız ürünler ne yazık ki beklentilerinize yanıt vermeyecektir. Bu sektörde uzunca bir süredir hizmet veren adresler listenin başında yer almalı ve öncelik vermelisiniz. Duvar kağıdı fiyatları incelemesi yaparken dikkat etmeniz gereken hususlardan en önemlisi budur ve zaten dijital dünya da bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır.

Duvar Kağıdı Kullanımı ve Dekorasyon Çalışmaları

Yaşam alanlarınızın duvarlarını koruma altına almak ve bunu yaparken aynı zamanda dekorasyon çalışmalarını da hızlandırmak isterseniz eğer sizler de duvar kağıdı modellerine göz atabilirsiniz. Şıklık ve estetik yarışında sizleri bir adım öne taşıyacak olan bu kaplama malzemeleri ile birlikte artık duvarlarınız daha harika bir görünüme sahip olacaktır.

Fiyatları bakımından da sizleri yormayacak olan çalışmalardan biri ve profesyonel bir şekilde kaplandığı takdirde emin olun ödediğiniz rakamın karşılığını sizler de fazlasıyla alacaksınız. Duvar kağıdı, yaşam alanlarınızı daha estetik bir görünüme kavuştururken aynı zamanda sizleri temizlik zahmetinden de kurtaracaktır.

Malumunuz duvarlar çok daha kısa süre içerisinde kirleniyor ve sık sık temizlik yapmak durumunda kalıyorsunuz. Duvar kağıdı ile kaplanan duvarlarda ise kuru bir bez işinizi görecek ve kısa süre içerisinde sizler de temizlik çalışmasını bitirmiş olacaksınız.

Duvar kağıdı modelleri de bir hayli fazla ve yaşam alanlarınızın isteklerine karşılık verecek alternatif modeller ile tanışabilirsiniz.

Çocuk Odası için Duvar Kağıdı Modelleri

Çocuklarınızın odasını süslemek ve onlara daha yaşanılır bir alan yaratmak adına sizler de hemen şimdi harekete geçebilirsiniz. Duvar kağıdı modelleri incelemesi yapıldığında çocuk odası için de şık tasarımların yer aldığını net bir şekilde görebiliyoruz. Çizgi film kahramanlarının ve belli başlı karakterlerin yer aldığı duvar kağıdı modelli ile tanışabilir ve sizler de onlara güzel bir sürpriz yapabilirsiniz.

Duvar kağıdı modelleri zengin bir yelpaze ile karşınıza çıkıyor ve bu konuda taleplerinize de daha profesyonel bir şekilde yanıt veriyor. İncelemelerinizi yaptığınızda ne demek istediğimizi daha iyi anlayacak ve sizler de soru işaretlerinizden kurtulmuş olacaksınız.