İç Mekan Sporları

Indoor Sport Floors Lumaflex Energy Omnisports Compact

Islak Oda Zeminler

Aquarelle Wall 01

Homojen PVC

IQ OPTIMA

Heterojen PVC

ACCZENT PLATINIUM 100

Linolyum

Style Emme xf Bfl

Statik Kontrol

iQ Toro SC 01

Lüks Vinil Karolar LVT

Inspiration Loose

Kauçuk Karo

kaucuk karo kategori

Kaymaz Zemin Döşemeleri

Granit Safe T

Mineflo Zemin Kaplama

mineflo zemin döşeme 1

Dalsan Akıllı Şap Ürünleri

maxicoat torba

PVC Yan Malzemeler

kaynak kordonu

Pvc Yer Döşemesi Nedir?

Zemin kaplama çalışmaları arasında şu an için en çok tercih edilen ve kullanılan uygulamalardan biri olduğunu ifade etmek gerekiyor. Pvc yer döşemesi, uzun süreli kullanımda da sizleri memnun edecek ve aynı zamanda estetik açıdan da taleplerinize doğrudan yanıt verecektir. Dayanıklılık detayını es geçmemek gerekiyor ve aslında insanları bu zemin çalışmasına bir adım daha yakın hale getiren en önemli husus da tam olarak budur.

Pvc yer döşemesi uygulaması ile birlikte sizler de zemin çalışmalarını daha estetik ve daha korunaklı seviyeye taşıyabiliyorsunuz. Pvc, doğal olmayan bir plastik modeli ya da türü olarak tanımlanabilir. Klor ve etilen ana üretim malzemesidir.

Güçlü, dayanıklı ve bununla birlikte estetik bir dokuya sahip olması da bu çalışmayı daha tercih edilir ve daha popüler hale getiriyor. Tabii ki fiyatlar konusunda da taleplere yanıt veren bir çalışma ve zaten detaylı bir inceleme yaparsanız sizler de ne demek istediğimizi çok daha iyi anlıyor olacaksınız.

Pvc yer döşemesi, şu an için yaşam alanlarının yanı sıra çalışma alanlarında da çok sık tercih edilmektedir. Ürün incelemelerinizi yaptığınızda dışarıdan bakıldığında estetik bir doku detayının söz konusu olduğunu sizler de kendi gözleriniz ile göreceksiniz.

Homojen Pvc Yer Döşemesi

Tek katmanlı rulo olarak uygulaması yapılan ve 2mm kalınlığındaki Homojen pvc, ticari mekanların zeminlerinde en çok ihtiyaç duyulan uygulamalardan bir tanesidir. Fiyat performans incelemesi yaptığımızda bu popülariteyi fazlasıyla hak ettiğini de net bir şekilde görebiliyoruz. Yeni dönemde bir adım öne çıkan bu uygulama hakkında daha fazla fikir edinmek ve soru işaretlerinden kurtulmak için sizler de adımlarınızı atabilir ve galeri bölümünü inceleyebilirsiniz.

Yapıştırıcı desteği ile yerinde montajlanan ve uygulaması çok daha kolay olan bir zemin çalışmasından söz ediyoruz. Homojen pvc ile birlikte sizler de yine uzunca bir süre kullanabileceğiniz ve aynı şekilde estetik açıdan da sizleri tatmin edecek bir çalışmaya imza atmış olacaksınız.

Hastane yer döşemesi için en çok tercih edilen uygulamalardan biri ve bu tür kalabalık alanlarda ya da ticaret faaliyeti yürütülen aktif alanlarda da yine en uygun zemin çalışması modellerinden biri olduğunu da unutmamak gerekiyor.

Heterojen Pvc Zemin Kaplama

Tüm iç mekanlarda sorun yaşamadan kullanabileceğiniz zemin çalışmalarından bir tanesidir. Heterojen pvc, kaymalara karşı daha dirençli bir yapı malzemesi ve özellikle okullarda daha sık tercih edilmesi de bu yüzdendir. Aynı şekilde hastaneler ve sağlık kurumlarında da bu yapı malzemelerine yer vermek daha doğru ve daha sağlıklı bir tercih olacaktır.

Bu arada akustik konfor ve estetik kaygı bakımından da sizleri tatmin edecek ve taleplerinize yanıt verecek özel çalışmalardan biri.

Heterojen PVC zemin kaplama, insanların günlük iş hayatında çalıştıkları, oyun oynadıkları ve gezdikleri tüm iç mekanlarda kullanılabilir. Tasarım, kaymalara karşı dayanıklılık, akustik konfor, kolay bakım ve dayanıklılık kompakt heterojen PVC’sinin temel özelliklerindendir. Heterojen PVC zemin kaplamaları, sizlere rulo ve karo formatında, ahşap, taş ve metal dese

Heterojen pvc zemin kaplama uygulamalarını detaylı bir şekilde incelediğimizde üst yüzey koruma kalkanı da dikkatimizi çekiyor. Peki bu kalkan ne işe yarıyor? Uzun ömürlü kullanım detayı elbette öncelikli ancak bunun yanı sıra kolay temizlik ve kolay bakım için de en önemli hususlardan bir tanesidir.

Ses indirgeme, temizlik, uzun ömürlü kullanım ve daha birçok farklı unsur ile birlikte fiyat performans incelemesinden başarıyla geçiyor. Sizler de galeri bölümüne göz atabilir ve somut uygulamaları daha detaylı bir şekilde inceleme fırsatı elde edebilirsiniz.

Neden Pvc Zemin Kaplama Tercih Etmeliyim?

  • Üretim malzemelerine ve yapının kendisine bakıldığında antibakteriyel detayını net bir şekilde görebiliyoruz. Yapı malzemesini tercih edilir ve daha da önemlisi popüler hale getiren en önemli hususlardan bir tanesi de budur. Çocukların yaşadığı alanlarda ya da kalabalık insan gruplarının yer aldığı alanlarda da sorun yaşamadan kullanılabilir ve üretici firmalar da tam olarak bunu hedeflemiş durumdalar.
  • Hijyenik olmasının yanı sıra kolay ve hızlı bir şekilde temizlenebiliyor olması da yine bu zemin kaplama çalışmasını bir adım daha öne taşıyor ve tercih edilir hale getiriyor. Düzenli bakım yapıldığı takdirde Pvc zemin kaplama uygulaması çok daha uzun ömürlü bir kullanımı da beraberinde getirecek ve taleplerinize bir şekilde yanıt veriyor olacaktır. bu konuda sorun yaşamayacak ve tam aksine beklentilerinizin üst düzey seviyede karşılandığını sizler de fark ediyor olacaksınız.
  • Paslanma ve daha da önemlisi yağlanma durumuna karşı en dayanıklı zemin kaplama çalışmalarından bir tanesidir. Yapılan araştırmalar da bunu daha net ve daha çarpıcı bir şekilde ortaya koyuyor.
  • Basınca dayanıklı bir yapı malzemesi ve güçlü yük binme ya da aşırı baskı durumunda herhangi bir şekilde fiziksel hasar durumu ortaya çıkmaz.
  • Pvc zemin kaplama uygulaması, su geçirmez ve aynı zamanda ısıya da dayanıklıdır. Bazı modellerinde esneklik payının çok daha yüksek olduğunu da hatırlatmak isteriz ve bu sayede fiziksel yıpranma riski de en aza indirgeniyor.

Homojen pvc ve heterojen pvc zemin kaplaması olarak genel bir inceleme yaptık ve aslında her iki grubun da benzer özelliklerini detaylı bir şekilde aktarmaya çalıştık. Sizler de incelemelerinizi yapabilir ve yaşam alanlarınız için olduğu gibi eğer dilerseniz ofisleriniz ve çalışma alanlarınız için de yine bu zemin kaplama modellerini tercih edebilirsiniz.

Kullanım kolaylığının yanı sıra estetik kaygı açısından da tatmin edici bir görünüm karşınıza çıkıyor ve bu da dekorasyon çalışmalarında uygulama malzemesinin daha popüler hale gelmesine neden oluyor. Fiyat performans ilişkisi bakımından da özel bir yere sahip ve zaten kullanıcı yorumları da bunu daha çarpıcı bir şekilde gün yüzüne taşıyor.