Çamsan Laminat Parke Özellikleri

Çamsan laminat parke ürünleri 5 ayrı kategoriden oluşmaktadır. Çamsan parke ürünleri 5 ayrı kategoriden oluşmaktadır. Silver Serisi, Klasik seri, Platinum Seri, Modern Seri ve Avangard serisi ile farklı ihiyaçlara cevap vermek için çeşitlendirilmiştir.

  • Silver serisi ve Klasik seri parkeler 31. Sınıf AC3 sınıfı parkelerdir ve 8 mm kalınlığına sahiptirler. Bu iki seri nin ölçüleri ise 192,5 mm x 1200 mm x 8 mm dir. 1 paket 1,85 m² alan kaplamaktadır. 1 pakette 8 adet laminat parke bulunmaktadır. Bu iki seriye ait parkeler yüksek yoğunlukta kullanılan Konut ve Az yoğunlukta kullanılan iş yerleri için uygundur.
  • Modern serisi parkeler 32. Sınıf AC4 sınıfı Derzli 8 mm parkelerdir. Yine aynı şekilde klasik seri nin ölçüleri 192,5 mm x 1200 mm x 8 mm dir. 1 paket 1,85 m² alan kaplamaktadır. 1 pakette 8 adet laminat parke bulunmaktadır. Modern seriye ait parkeler yüksek yoğunlukta kullanılan Konut ve Az yoğunlukta kullanılan iş yerleri için uygundur.
  • Platinum ve Avangard Serisi Parkeler ise 32. Sınıf AC4 sınıfı Derzli 10 mm parkelerdir. Yine aynı şekilde klasik seri nin ölçüleri 190 mm x 1380 mm x 10 mm dir. 1 paket 1,84 m² alan kaplamaktadır. 1 pakette 7 adet laminat parke bulunmaktadır. Özellikle 10 mm laminat parkeler Ofis, iş yeri gibi insanların yoğun olarak dolaştığı ve darbelere, aşınmalara karşı daha dayanıklı olan yoğun zeminlerde kullanılmak üzere üretilmiştir.

Ürün isimlerinin başındaki rakamlar ise parkelerin kodlarını belirtmektedir. Çamsan Laminat Parke izmir’ de en iyi ve en uygun fiyata Can Yer Döşemelerinden alınır.

Klasik Seri

Çamsan Klasik Seri benzersiz yaşam alanları dizayn etmek için doğanın kalbinden renkler ve desenler…

GLORIA 264X376 2

GLORIA Seri

Doğanın büyüsünden ilham alan “Register Emboss” yüzey dokulu yeni “Gloria Serimiz

MODERN LONG Seri

Zarafet ve uyum huzurlu saatler için evinizin güzellik sırları…

Modern Long Seri Kapak 2

Klasik Seri

Çamsan Klasik Seri benzersiz yaşam alanları dizayn etmek için doğanın kalbinden renkler ve desenler…

Serena Kapak Seri

SERENZA Seri

Sınırların ötesine çıkmak isteyen özgün ruhlar için dinamik bir seçim: Serenza Serisi

Silver Seri

Çamsan Silver Seri yenilenmeyi kolaylaștıran, her bütçeye uygun özel bir seriyle değer kazanan mekanlar.

camsan silver serisi

Klasik Seri

Çamsan Klasik Seri benzersiz yaşam alanları dizayn etmek için doğanın kalbinden renkler ve desenler…

camsan klasik serisi

Klasik Seri

Çamsan Klasik Seri benzersiz yaşam alanları dizayn etmek için doğanın kalbinden renkler ve desenler…

Modern Seri

Çamsan Modern Seri şık, minimal ve dikkat çeken tarzıyla zamanı kucaklayan mekanlar…

Modern Seri

Çamsan Modern Seri şık, minimal ve dikkat çeken tarzıyla zamanı kucaklayan mekanlar…

camsan modern serisi

Platinum Seri

Çamsan Platinum Seri stil sahibi tasarımların dönüştürdüğü gösterişli zeminler.

camsan platinum serisi

Platinum Seri

Çamsan Platinum Seri stil sahibi tasarımların dönüştürdüğü gösterişli zeminler.

Avangard Seri

Çamsan Avangard Seri ezber bozan, sıradışı görünümüyle alışılmışın dışına çıkan özgün yaşam alanları…

Avangard Seri

Çamsan Avangard Seri ezber bozan, sıradışı görünümüyle alışılmışın dışına çıkan özgün yaşam alanları…

camsan avangard serisi

Çamsan Laminat Parke Ne Tür Avantajlar Sunuyor?

Dayanıklı: Sarsıntı ve her türlü darbeye karşı diğer zemin türlerine nazaran daha dayanıklı ve daha sağlam olduğunu belirtmek gerekiyor. Uzun ömürlü yapı malzemelerinden bir tanesidir ve emin olun verdiğiniz paranın karşılığını da her şekilde alacaksınız.

Isı Geçirgenliği: Laminat parkelerin yüksek ısıya dayanıklı olması da tutuşmayı geciktiriyor ve bu da yine daha uzun ömürlü bir yapı malzemesini sizinle buluşturuyor. İzmir laminat parke ailesi olarak kaliteli ürünler sunmaya ve yaşam alanlarınızı yenilemeye devam ediyoruz.

Hızlı Montaj: Taleplerinize bağlı olarak ekip arkadaşlarımız gerekli incelemeleri yapıyor ve ihtiyacınız olan laminat parkeler için harekete geçiyor. Montaj konusunda sorun yaşamıyor ve yaşatmıyoruz. Bu zemin malzemelerinin en önemli özelliklerinden bir tanesi de montaj sürecinin çok daha hızlı ve kolay olmasıdır. Zaman kaybı yaşamıyor ve tam aksine zamanı kusursuz bir şekilde kullanma şansı elde ediyorsunuz.

Temizlik: Laminat parkelerin bakımı ve temizliği bir hayli kolaydır. Düzenli bakım ile birlikte görsel anlamda rahatsız olacağınız herhangi bir sorun karşınıza çıkmıyor ve bu konuda da önemli bir artı değer sunduğunu belirtmek gerekiyor.

Görsel Bütünlük: İzmir laminat parke olarak yapı malzemesine güvenimiz tam. Görüntü bakımından kusursuz bir yapıya sahip olacaksınız ve doğallık yaşam alanlarınızı daha etkileyici hale getirecektir. Çok şık bir duruş sergiliyor ve görsel bütünlüğün yanı sıra yaşam alanlarınızın rakamsal değerini de belli oranda artırıyor.

Çamsan Parke İzmir

Sizler de yaşam alanlarınızı daha değerli kılmak ve uzun ömürlü bir zemin malzemesi ile kaplatmak isterseniz eğer firmamıza ulaşabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız gerekli incelemeleri yaptıktan sonra farklı laminat modellerini de sizinle paylaşacak ve fikir sahibi olmanızı sağlayacaklardır. Değişime hazır olun ve bu değişim için yüksek rakamlar ödemek zorunda olmadığınızı da bir kez daha hatırlatmak istiyoruz.

Parkelam markası ile 1997 yılında üretim yapmaya başlayan ilk yerli laminat parke markasıdır Çamsan. TSE standartlarında belgelenmiş olan çamsan laminant parkeleri, ayrıca E1 belgesinede sahiptir.

Çamsan laminant parke tercih etme sebepleri arasında şunlar vardır: Çamsan laminat parkeleri kilitli sistemi sayesinde kiracı dahi olsanız rahatlıkla taşınırken parkenizi de yanınızda götürmenizi sağlayan bir laminat parke çeşididir.Pratik ve kolay montaj uygulaması ile uzun ömürlü, sağlıklı, dekoratif, hijyen ve şık mekanlar için vazgeçilmez ürünlere sahiptir. Ayrıca çamsan laminat parkeleri 5 yıl ve 10 yıl garanti süresine sahip olup tutkalsız kullanımı sayesinde montaj sırasında tutkal lekesi yapmaz. Anında laminant parkenin üstüne basabilir, eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz.

Çamsan laminat parke panellerinin dört bir kenarı emprenyelendiği için nemden etkilenmez, montaj yönünden çok kolay olan çamsan laminat parkeler , usta hatalarını da en aza indirger.

Çamsan Parkelerin Özellikleri

amsan laminat parke

çamsan laminat parke

urun ozellikleri

Alttan Isıtmaya Uygun , Çizilmelere Dirençli , Noktasal Darbelere Dirençli , Boyutsal Kararlılık, Lekelenmeye Karşı Dirençli, Ekolojik, UV ışığa Dayanıklı, Panel Kalınlığı 8 mm

 

urun ozellikleri 1

Panel Kalınlığı 10 mm, Koltuk Tekeleğine Dirençli, Kolay Temizlenir, Aşınmaya Karşı Dirençli, Sigara Yakmasına Dirençli, Çocuk Odaları için, ofis ve iş yerleri için, kolay yanıcı değil
urun ozellikleri 2

Hızlı ve Kolay Montaj , Yüksek yoğunlukta kullanılan alanlar için, normal yoğunlukta kullanılan alanlar için, doğrudan üretici garantisi , 10 yıl garanti ve 5 yıl garanti

Bir cevap yazın