32060 EICHE SAGE

Classen Parke Elit Serisi

Classen Parke Elit Serisi Özellikler Kalınlık : 8mm | Sınıf : AC4 / 32 | Ebat : 1286X282 | Paket : 2,176 | Palet : 69,632 Renk Seçenekleri 32060 EICHE SAGE 52542 EICHE CENTURY 49386 ATLANTIS OAK 48275 CASSANO OAK 48273 AUGUSTA OAK 47236 MARSTON OAK 46037 KARELIA OAK Classen Laminat Parke ve Modeller Classen parke…

Devamı

47724 EDYNBURG OAK 2

Classen Parke Expert Serisi

Classen Parke Expert Serisi Özellikler Kalınlık : 8mm | Sınıf : AC4/32 – AC5/33 | Ebat : 1286X160 | Paket : 2,058 | Palet : 102,9 Renk Seçenekleri 37019 TORELLA OAK – AC4/32 42861 MORION A OAK – AC4/32 47724 EDYNBURG OAK – AC5/33 31985 Kandis Oak Classen Laminat Parke ve Modeller Classen parke fiyatları…

Devamı

47571 SOBRAL

Classen Parke Grande Serisi

Classen Parke Grande Serisi Özellikler Kalınlık : 12mm | Sınıf : AC5 / 33 | Ebat : 2175X243 | Paket : 2,114 | Palet : 88,788 Renk Seçenekleri 47571 SOBRAL 47573 TIMON 47575 BARCARENA 47574 BARREIRAS Classen Laminat Parke ve Modeller Classen parke fiyatları bilgisinin yanı sıra aynı zamanda modeller konusunda da sizleri bilgi sahibi…

Devamı

43784 E.ARIZONA OAK

Classen Parke Home Serisi

Classen Parke Home Serisi Özellikler Kalınlık : 8 mm | Sınıf : AC4 / 32  | Ebat : 1286X160 | Paket : 2,058 | Palet : 102,9 Renk Seçenekleri 46034 BOSFOR SPRUCE 43788 PECANDURAN 43784 E.ARIZONA OAK 29950 DONCASTER OAK 28592 PHILADELPHIA OAK Classen Laminat Parke ve Modeller Classen parke fiyatları bilgisinin yanı sıra aynı…

Devamı

37424 SANTANA OAK

Classen Parke Impression Serisi

Classen Parke Impression Serisi Özellikler Kalınlık : 10 mm | Sınıf : AC5 / 33  | Ebat : 1286X160 | Paket : 1,646 | Palet : 82,3 Renk Seçenekleri 37324 ALICANTE OAK 37325 ALTEA OAK 37424 SANTANA OAK Classen Laminat Parke ve Modeller Classen parke fiyatları bilgisinin yanı sıra aynı zamanda modeller konusunda da sizleri…

Devamı

44407 ZEMENTESTRICH

Classen Parke Visiogrande Serisi

Classen Parke Visiogrande Serisi Özellikler Kalınlık : 8 mm | Sınıf : AC4 / 32  | Ebat : 605X282 | Paket : 2,047 | Palet : 65,504 Kalınlık : 8 mm | Sınıf : AC4 / 32  | Ebat : 1286X282 | Paket : 2,176 | Palet : 69,632 Renk Seçenekleri 44407 ZEMENTESTRICH 44152 FLIESSESTR…

Devamı

10mm 47087

Classen Kampanyalı İthal Parkeler

Classen Kampanyalı İthal 10mm ve 12 mm Parkeler Renk Seçenekleri 8mm 47527 10mm 34830 10mm 44085 10mm 47078 10mm 47087 10mm 49343 12mm 44132 12mm 49582 12mm 50654 12mm 50657 12mm 51463

Devamı

Classen Laminat Parke Türkiye Distribütörü Can Yer Döşemeleri

classen laminat parke

classen laminat parke

ONLİNE KATALOG için tıklayınız

Zemin dekorasyon çalışmalarında en çok tercih edilen ürünlerden biri olan laminat parke, Classen imzası ile çok daha özel bir yere sahip oluyor ve can yer döşemeleri olarak bizler de bu markayı tercih ediyoruz. Yaşam alanlarınıza değer katmak ve laminat parkenin sunduğu avantajlardan en iyi şekilde faydalanmak adına firmamız ile irtibat kurabilir ve randevu taleplerinizi hemen şimdi oluşturabilirsiniz.

Classen parke fiyatları konusunda şu an için en uygun rakamları sunuyor ve rekabet ortamını çok daha güçlü bir seviyeye taşıyoruz. Evlerinizde ya da ofislerinizde tercih edeceğiniz bu özel zemin çalışmaları için sizler de taleplerinizi iletebilir ve deneyim sahibi kadromuzdan hizmet alabilirsiniz.

Classen parke fiyatları araştırması yaptığınızda en uygun rakamların firmamız tarafından verildiğini sizler de net bir şekilde göreceksiniz. Parke çalışmalarında deneyim sahibi bir kadro ile hareket ediyor ve uzun yıllar boyu sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz bir ürün teslim ediyoruz. Hem estetik açıdan hem de maddi açıdan değer katmak ve daha güzel olana sahip olmak adına sizler de hamlelerinizi yapabilirsiniz.

Web sitemizde yer alan çalışma örnekleri ile birlikte en azından fikir sahibi olacak ve yaşam alanlarınız için tercihte bulunabileceksiniz. Uzun ömürlü kullanım ve estetik kaygı açısından sizleri de fazlasıyla tatmin edecek ve eminiz ki taleplerinize de en iyi şekilde yanıt verecektir. Classen parke bu sektördeki en iyi yapılanmalardan biri ve marka değeri taşıyan çalışmalarımız ile birlikte sizleri memnun etmeye devam ediyoruz.

Laminat Parke Ne Tür Avantajlar Sunuyor?

Dayanıklılık: Kaliteli bir parke çalışması neticesinde dayanıklılığa bağlı herhangi bir sorun yaşamazsınız. Sarsıntı ya ad güçlü darbelere karşı korunaklı bir zemin malzemesi olduğunu da unutmamak gerekiyor. İşte bu yüzden Classen’i tercih ediyor ve çalışmalarımızda da kullanıyoruz. Classen parke fiyatları ve performans araştırması yaptığınızda sizler de ne demek istediğimizi çok daha iyi anlayacak ve hiçbir şekilde güven sorunu yaşamayacaksınız.

Isı Geçirgenliği: Isıya dayanıklılık detayı da büyük bir önem arz ediyor. Eğer kaliteli bir zemin malzemesi kullanırsanız bu konuda da herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Classen markasını bu yüzden tercih ediyoruz ve sunduğu artı değerler ile birlikte yaşam alanlarınızda büyük bir korunaklılık durumu ortaya çıkıyor.

Kolay Temizleme:  Temizlik konusunu dert etmeyin. Doğru ürünler ile birlikte temizlik eylemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Uygun Fiyat: estetik kaygıyı bir adım daha öne taşımak ve yaşam alanlarınızın değerini arttırmak adına sizler de laminat tercihinde bulunabilirsiniz. Tabi bunu yaparken daha uygun rakamlar tercih ediyorsunuz ve Classen parke fiyatları şeklinde bir araştırma yaptığınızda bu gerçek ile yüzleşmiş olacaksınız. Müşterilerimizin taleplerine birçok konuda yanıt verdiğimizi düşünüyoruz ve uygun fiyatlar da bu detaylardan bir tanesidir. Sektörel anlamda bir inceleme yaptığınızda bunu sizler de net bir şekilde fark edecek ve ne demek istediğimizi çok daha iyi anlıyor olacaksınız.

Classen Laminat Parke ve Modeller

Classen parke fiyatları bilgisinin yanı sıra aynı zamanda modeller konusunda da sizleri bilgi sahibi yapmak istiyoruz. Yeni dönem ile birlikte çok daha ekonomik rakamlar ve çok daha alternatif modeller ile karşınızdayız. Web sitemizde yer alan galeriye göz atarsanız eğer ne demek istediğimizi daha iyi anlayacak ve taleplerinize doğrudan yanıt alma şansı elde edeceksiniz

Bu konuda başarılı olduğumuzu düşünüyoruz ve zengin model yelpazesi ile birlikte yaşam alanlarınızı çok daha zengin ve estetik bir görünüme kavuşturuyoruz. Sizler de dilediğiniz zaman incelemelerde bulunabilir ve seçimlerinizi hemen şimdi yapabilirsiniz. Çok fazla model var ve yaşam alanlarınız ile uyumluluk gösterecek olan modelleri de yine galeri bölümünde bulabilirsiniz.

Classen parke ile birlikte yaşam alanlarınız ve ofisleriniz yeni bir görünüm kazanacak ve aynı zamanda bu alanların maddi değerini de arttırmış olacaksınız. Daha estetik ve daha kıymetli bir görüntü elde etmek mümkün ve can yer döşemeleri ailesi olarak en büyük hedeflerimizden bir tanesi de budur.

Zengin Model Yelpazesi

Renk ve model tercihleri konusunda herhangi bir sorun yaşayacağınızı kesinlikle düşünmüyoruz. Sizler de için online bir galeri hazırladık ve bu galeriyi detaylı bir şekilde incelediğinizde sizler de ne demek istediğimizi daha iyi anlayacak ve bizimle benzer düşüncelere sahip olacaksınız. Classen parke çalışmaları ile birlikte evlerinizi ve ofislerinizi daha kusursuz bir seviyeye taşıyor ve tatmin edici bir görüntü elde etmenize en iyi şekilde yardımcı oluyoruz.

Classen ismini araştırdığınız takdirde şu anda sektördeki en güçlü ve güvenilir markalardan biri olduğunu sizler de net bir şekilde göreceksiniz. Classen parke fiyatları incelemesinin yanı sıra bu markanın geçmişini araştırdığınızda ne kadar kaliteli ürünlere imza attığını sizler de net bir şekilde göreceksiniz. Keyifli bir değişime imza atmak ve bunu da en uygun rakamlar eşliğinde yerine getirmek isterseniz eğer kesinlikle en doğru adrestesiniz. Uygun rakamlar ile birlikte sizleri de memnun etmek adına buradayız.

Zengin model yelpazesi ve renk skalası ile birlikte eminiz ki en uygun tercihi yapacaksınız.

Zengin model yelpazesi ve renk skalası ile birlikte eminiz ki en uygun tercihi yapacaksınız. Daha fazla detay ve merak ettiklerinize yanıt almak için hemen şimdi çalışma arkadaşlarımız ile görüşme yapabilir ve taleplerinize doğrudan yanıt alabilirsiniz.

Classen parke Türkiye distribütörlüğünü üstlenen firmamız, en uygun rakamlar, en zengin model yelpazesi ve çok daha fazlası ile sizleri memnun etmeyi başarıyor. Taleplerinize her konuda yanıt vermek adına buradayız ve burada olmaya devam edeceğiz.

Uygun Ödeme Koşulları

İster peşin ister taksit… Ödemeyi dilediğiniz gibi yapabilirsiniz ve banka kartlarına 9 taksit imkanı da yine can yer döşemeleri ayrıcalığı ile sizlere sunuluyor. Uygun fiyatlar ve ödeme kolaylığı ile birlikte sektöre farklı bir soluk kazandırmış durumdayız. Henüz bizimle tanışmadıysanız ofislerimizi ziyaret edebilir ve dilediğiniz an web sitemizi detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Sizleri soru işaretlerinden kurtarmak ve taleplerinize daha hızlı bir şekilde yanıt vermek adına dijital dünyada da yer almaya karar verdik. Web sitemizi detaylı bir şekilde incelediğinizde ne demek istediğimizi daha iyi anlayacak ve bizimle aynı düşüncelere sahip olacaksınız. Rekabet halinde olduğumuz çok fazla firma var ve bu rekabet ortamını en iyi şekilde değerlendirmek istiyoruz. Sorularınıza yanıt vermek ve sizleri memnun edebilmek adına elimizden geleni yapıyor ve fikirlerinizi e önemsiyoruz.

Ödeme kolaylığı, hızlı iletişim, kaliteli ürünler ve garanti detayı ile birlikte buradayız ve sizler talep ettiğiniz sürece bu adreste yer almaya devam edeceğiz. Her geçen gün daha fazla insana ulaşıyor ve en uygun rakamlar ile birlikte beklentilerinize yanıt veriyoruz. Dilerseniz ofislerimizi de ziyaret edebilir ve merak ettiğiniz tüm sorulara sizler de kısa süre içerisinde yanıt alabilirsiniz. Her geçen gün biraz daha büyüyor ve daha fazla insana ulaşmayı başarıyoruz. Sizler de o insanlardan biri olabilir ve yaşam alanlarınıza çok daha zengin bir kimlik kazandırabilirsiniz. Detaylar için iletişim numaralarımızı kullanabilir ya da ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.